قوانین و مقررات

جهت سهولت در انجام خرید و اطلاع از نحوه خرید و نیز برای جلوگیری از مشکلات احتمالی بعدی پیشنهاد می‌شود مشتریان محترم، قوانین و مقررات سایت را مطالعه بفرمایند.

 1. تمامی محصولات عرضه شده در سایت کتابجا به صورت مستقیم از انتشارات إسرا تهیه شده و همه آنها معتبر بوده و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، آثار مربوط به حضرت آیت الله جوادی آملی می‌باشد.
 2. تمامی محصولات عرضه شده در کتابجا، با حداقل ده درصد (نسبت به قیمت پشت جلد) به مشتریان محترم عرضه می‌شود.
 3. فروش در این فروشگاه صرفا با پرداخت آنلاین و از طریق درگاه بانک ملت و یا بانک پارسیان انجام می‌شود. (پرداخت با تمامی کارتهای عضو شتاب که رمز دوم آنها فعال است امکان پذیر می‌باشد).
 4. محصولات خریداری شده توسط مشتریان محترم از طریق پست پیشتاز یا سفارشی (به انتخاب مشتری) به آدرس درج شده در صفحه کاربری و یا هر آدرسی که مشتری بخواهد ارسال می‌شود.
 5. هزینه بسته بندی و ارسال پستی، با چهل درصد تخفیف (۴۰%) محاسبه شده و همزمان با پرداخت وجه محصول، از مشتری دریافت می‌گردد.
 6. قیمت تمام شده محصول پیش از ثبت نهایی به صورت پیش فاکتور به اطلاع مشتری رسیده می‌شود، و پرداخت این قیمت توسط مشتری به منزله اتمام خرید تلقی می‌شود.
 7. محصولات خریداری شده توسط مشتریان محترم حداکثر بعد از دو روز کاری به پست تحویل داده می شود، و پس از آن می‌توانند از طریق سایت شرکت پست وضعیت محصول مورد نظر خود را پیگیری نمایند. (مشتری در صورت تمایل می‌تواند شماره همراه خود را همراه با آدرس ثبت نماید، تا وضعیت پستی به صورت پیامک به اطلاع او رسانده شود، هزینه پیامک در این طرح به عهده مشتری می‌باشد). رسیدن مرسوله به دست مشتریان محترم بر اساس بُعد مسافت و نوع پست (سفارشی یا پیشتاز) متغییر می باشد.
 8. در صورتی که محصول فرستاده شده دارای عیب یا نقص ظاهری باشد (تمامی عیوب و نواقصی که از ناحیه منتشر کننده باشد اعم از پارگی جلد یا صفحات، سفید بودن یا ناقص بودن صفحات، به هم ریخته بودن آنها و…)، مشتری می‌تواند تا حداکثر سه روز کاری آن را به آدرس فروشگاه عودت داده تا یک محصول سالم به آدرس او ارسال گردد (هزینه پستی جهت عودت محصول به مشتری بازگردانده می‌شود). بدیهی است عیوبی که پس از ارسال و از ناحیه شرکت پست ایجاد شده باشد به عهده شرکت پست می‌باشد چون ارسال تمامی محصولات همراه با بیمه صورت می‌گیرد.
 9. مشتریان محترم در صورتی که از خرید خود منصرف شده باشند، تا پیش از ارسال کتاب می‌توانند با ارسال پیامک به شماره ۰۹۱۲۶۵۲۴۵۴۰ انصراف خود را اعلام فرمایند، در این صورت وجه واریز شده، مسترد می‌گردد اما پس از ارسال کتاب هیچ وجهی مسترد نمی‌گردد.
 10. جهت سهولت در ارسال و نیز تخفیف در هزینه پستی، مشتریان محترم می‌بایست کد پستی خود را در قسمت آدرس درج نمایند. در صورت عدم درج کدپستی یا درج کد پستی به صورت اشتباه یا ناقص، مسئولیت عواقب ناشی از این امر، به عهده مشتری می‌باشد.
 11. کاربران عزیز می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق راه‌های ارتباطی سایت با ما در میان بگذارند تا بتوانیم خدمات بهتری را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.
 12. خرید از سایت کتابجا به منزله پذیرفتن قوانین و مقررات بالا می‌باشد.

* مشتریان محترم توجه داشته باشند اطلاعات شخصی آنها شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن و … به طور کاملا محرمانه در بانک اطلاعاتی فروشگاه نگهداری خواهد شد *